Przewóz osób do Norwegii

Zajmujemy się transportem osób do Norwegi (Oslo) i z powrotem. Kursy realizujemy cyklicznie w każdym tygodniu. Posiadamy odpowiednie dokumenty uprawniające do przewozu ludzi.

Rezerwacje realizujemy telefonicznie pod numerem 660519633, bądź przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.

Ceny:

Polska-Norwegia/Norwegia-Polska  800 zł /2000 nok ( od 1 czerwca cena za osobę będzie wynosiła 700 zł/1700 nok ) za osobę(W cenie wjazd na prom dwa bagaże 25 kg i jeden mały podręczny)

 

Przewóz paczek do Norwegii

Cennik:

  • Mała paczka: do 20 kg = 100 zł (250 koron norweskich)
  • Duża paczka: ponad 20 kg = 100 zł + 5 zł / 1 kg (10 koron norweskich)

* cena za dowóz w okolicach trasy. Dalsze wysyłki ustalane indywidualnie, związane jest z tym nadanie kuriera w kraju docelowym.

Przewozimy paczki z Polska – Norwegia. Paczki małe do 20 kg oraz za dopłatą duże ponad 20 kg. Paczki zbieramy i dostarczamy do 10 km od trasy. Paczki z odległych rejonów można przysłać do nas kurierem. Analogicznie przesyłki, które mają zostać wysłane w dalsze rejony Norwegii nadajemy kurierem na miejscu.

Ceny ustalane indywidualnie zależnie od wielkości paczki i miejsca dostarczenia.

Paczki w Norwegii w wzdłuż trasy nie dostarczamy pod adres odbiór na zjazdach z drogi E6 , możliwość dostarczenia pod adres tylko okolice Oslo

 

 

Przewóz gabarytowy

Zajmujemy się przewozem gabarytowym do Norwegii. Transportujemy samochody, łodzie, motocykle, meble, okna, materiały budowlane i wiele innych rzeczy zależnie od potrzeb klienta.Ceny ustalane indywidualnie, zależnie od potrze

Plan jazdy:

Polska – Norwegia każda środa i sobota

Norwegia – Polska każdy piątek i poniedziałek

Wyjazd z Rzeszowa 8:00 z dworca PKP

 

Uwaga!!!

Od wartościowy towarów typu :

– meble,

– okna ,

-szyby,

– części samochodowe ,

-samochody ,

-motocykle,

-łodzie,

– materiały budowlane,

-itp.

 Trzeba zapłacić podatek na granicy norweskiej wynoszący 25% ponieważ nie przewozimy takich rzeczy bez odpowiednich dokumentów możemy je jedynie dostarczyć do  Szwecji przed granicą z Norwegią . Towar nie przekraczający wartości 6000 nok możemy przewieść jeśli osoba na którą jest wystawiona rachunek znajduje się w samochodzie . Zwierzęta przewozimy tylko do granicy norweskiej.

Zakaz dodawania do paczek :

-surowego mięsa

-alkoholu

-papierosów i różnych wyrobów tytoniowych

-narkotyków

-innych używek  

 

DOSTAWA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Dostarczamy części motoryzacyjne ze sklepu w Sędziszowie Małopolskim